ואצאפ

לקוחות יקרים, החל מיום רביעי 27/05/2020 נחזור לעבוד פעילות רגילה, נרגשים לראותכם בשנית

הסיפור שלנו

מתחם הבאולינג החדש בחיפה- הצ'ק בול הינו הגדול והמרשים בישראל.

מתחם הצ'ק בול מציע חווית בילוי כוללת ואיכותית לכל הגילאים ולכל המשפחה, במחיר שווה לכל כיס, תוך הקפדה על רמה גבוהה של ציוד ומתקנים חדישים, מסלולים מקצועיים, עיצוב, אוכל, אווירה ותנאי משחק אופטימליים. הצ'ק בול הוא לא אחר מאשר באולינג נשר המיתולוגי שהעתיק את מיקומו מנשר לאזור הצ'ק פוסט בחיפה במהלך 2014.

 

באולינג צ'ק בול מתפרש על פני ארבעה מפלסים ענקיים. בקומה השלישית, 14 מסלולי באולינג חדישים ומקצועיים הניתנים להתאמה לילדים, עם מסכי פלזמה לצפייה בתוצאות ומסך ענק לצפייה באירועי ספורט.

 

בקומה השנייה: מיניבאולינג (באולינג ייחודי לילדים), הכולל 8 מסלולים לילדים. מסלולים קצרים וצרים וכן כדורי באולינג קטנים בחדר פרטי ומעוצב... בנוסף, שני מסלולי באולינג למבוגרים.

 

מתחם משחקייה מיוחד הכולל עשרות משחקי ווידאו וסימולטורים לכל הגילאים, מסעדה גדולה ואיכותית המשקיפה על מסלולי הבאולינג, בר- קפה בקומת המסלולים וחנות לציוד מקצועי.

במתחם חדרי אירועים להשכרה לכל מטרה: ימי הולדת, כנסים, הרצאות ועוד...

 

באולינג הצ'ק בול הינו מגרש הבית של מספר קבוצות הליגה הגדול ביותר בארץ. ביניהן מועדון חיפה בבאולינג, אלופת המדינה לגברים, הליגה למקומות עבודה מטעם וועד הפועל, ליגת בתי הזיקוק ועוד.

 

 הצ'ק בול נמצא בבעלותו של שחקן נבחרת ישראל ומקום חמישי באליפות אירופה לבוגרים לשעבר, משה שיינמן. משפחת שיינמן מובילה בעשור האחרון את תרבות הבאולינג בצפון ומשה ממשיך במתחם הצ'ק בול את החלום המשפחתי- להנגיש את הבאולינג לקהל הרחב.